Évről évre egyre sikeresebb a felnőttoktatás az iskolánkban. Szaktanáraink lelkiismeretes és színvonalas munkája, illetve diákjaink szorgalma és kitartása meghozta a kívánt eredményt.
Ne habozz, jelentkezz TE is képzéseinkre!
Tanulóink írták:
Nagyon szépen köszönjük a felkészítést, nagyon jó volt ide járni. :) (Győri-Nagy Nóra, vállalkozási mérlegképes könyvelő)
Köszönjük a színvonalas, lelkiismeretes oktatást! (Novákné Éva, pénzügyi-számviteli ügyintéző)




